Hakkımızda

Teknolojik yeniliklerin hızla geliştiği ve dünya çapında rekabetin hız kazandığı bir çağda yaşıyoruz. Üretim ve yönetimin her alanını ve yapılan işlerin tüm yönlerini kapsayan toplam kalite yönetiminin asıl hedefi müşteri beklentilerinin tam olarak anlaşılması ve karşılanmasıdır.
Başarı ivmesi kazanmak için temel anlayışımız; firmaların üretim ve hizmet anlayışlarını, ürettikleri ürün ve hizmetlerle birlikte müşteriye ulaşana kadar her aşamada korumak ve geliştirmek olmalıdır.

İŞLER KAUÇUK bu temel anlayışı benimseyerek 1995 yılında daha önceki tecrübe ve bilgisi ışığında ilk üretimine başladı. Her geçen gün geliştirdiği bilgi, tecrübe, teknoloji ve başarı niteliklerini birleştirerek imalat, özel tasarım, satış ve danışmanlık hizmetleri ile sürekli gelişim ivmesi kazanarak sektörün lider kuruluşları arasında yerini aldı. Hidrolik, pnömatik sistemler ile çalışan her makinanın ihtiyacına cevap verebilecek sızdırmazlık elemanları ve teknik kauçuk parça imalatını kapsayan geniş ürün yelpazesi ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla İŞLER KAUÇUK sektördeki payını artırmaya devam etmektedir.